Smart FourTwo 600cc

Shitet nga: ledio 16 Nën 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Smart
Modeli: ForTwo
Smart FourTwo viti 2001, i sapo ardhur nga Zvicra. I sapo targuar dhe me dokumenta te paguara per 1 vit. Ne gjendje perfekte per pjese xhenerike dhe goma te reja.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim