Smart ForTwo 600cc 2000

Shitet nga: Mandi 20 Nën 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Smart
Modeli: ForTwo
Shitet Smart 600cc benzine Automat..Viti Prodhimit 2000
Ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike si dhe llamarina shume e paster.Tapiceri e paster. Shume pak e perdorur ne shqiperi. Ngjyre portokalli dhe e zeze me perle.cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim