Smart ForTwo 0.6 -02

Shitet nga: Albi 14 Nën 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 000 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Smart
Modeli: ForTwo
Shitet Smart 0.6 i vitit 2003 me lende djegse benzinen. Ne gjendje sh te mire motorike dhe xhenerike, Smart 0.8 i vitit 2001 me lende djegse nafte dhe Mitsubishi Spacestar 1.9 Nafte i vitit 2002.

Njoftim: Makinat shiten te treja sebashku me cmimin 5milion lek te vjetra.
Theksoj se makinat shiten te treja sebashku.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim