Smart ForTwo -03

Shitet nga: Fation 25 Nën 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Smart
Modeli: ForTwo
Taksa dhe siguracion te paguar deri ne shtator te vitit 2016.cmimi 2400 euro i diskutushem.flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim