Smart ForTwo -01

Shitet nga: smart 01 Dhj 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Smart
Modeli: ForTwo
Makina eshte ne gjendje shume te mire si motorike dhe xhenerike, sherbimet i jane kryer ne kohen e duhur, kondicioner, mjaft e shpejte.
Sms.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim