Smart For-Two -01

Shitet nga: Lindi 18 Pri 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Smart
Modeli: ForTwo
Smart i sapoardhur nga zvicra,me dogane tpaguar,kabriolet,ngjyra e zeze,me disqe,tapiceri shum e paster.me kondicioner. Ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike,gjithcka funksionale ne te,e gatshme per cdo lloj prove. cel:0685074611...0698397855
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim