Shes Smart viti 2000 Benzine 600 cc

Shitet nga: Laurenti 30 Nën 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Viti: 1994
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Smart
Modeli: ForTwo
Shitet Smart viti 2000 me benzine 600 kubik. Taksa dhe siguracion te paguara deri ne dhjetor 2016.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim