SMART FORTWO SHITET

Shitet nga: Ledjon 04 Dhj 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Smart
Modeli: ForTwo
Shitet Smart Fortwo 0.6 benzin motorr i sapo riparuar dhe letra te paguara der ne dhjetor 2016!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim