Smart for two 0.6cc -02

Shitet nga: skerdi 24 Sht 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 999 EUR

Komuna: Tiranë
Smart for two i vitit 06/2002
Ngjyra gri
Motorri 0.6 Benzine
Kambio Automat
Kondicioner
Gomat te reja Bridgestone
Tavan xham panoramik
Xenon
Sapo i jan nderruar vaj dhe filtra.
Ne gjendje te perkryer vizuale gjenerike dhe motorrike.
E sapo ardhur dhe me te gjitha dokumentat e paguara.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim