Smart diesel 800cc -01

Shitet nga: Aleksander 13 Nën 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet smart mgjyr limoni ,me disqe 15 dhe goma te gjera para mbrapa ,kasetofon ,usb ipod pioner,.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim