Smart benzin 600cc-OKAZION 1550 EURO SHITET URGJ..

Shitet nga: Alban 07 Nën 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 550 EUR

Komuna: Tiranë
Mjeti esht ne gjendje te persosur dhe shum ekonomik 600cc me kondicioner me xeno me paketa origjinale me tavan xhami imbiant muzike kasetofon dhe bokse me vlere 50.000 lek. goma te gjera para dhe mbrapa marmita sportive filter airi kns qe kushton 80 euro vaj i sapo nderruar i sapo ber freksioni iri me fature servisi 32.000 lek. . 0692051101--0696077773---0696888874 Club
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim