Smart Forfour dizel -05

Shitet nga: mandi 10 Nën 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Tiranë
Smart Farfour ~~~> 1.5 diezel, me Cd orogjinale , me clima ,
Ma tavan panamorik, me dogan , makina e sapo ardhur, me goma te reja , disje alumini, makina esht shum e paster si nga brenda ashu dhe nga jasht.
Cel: 069 53 12 976/ 067 6000 107
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim