Smart Forfour 1.1 Benzin -04

Shitet nga: Smart 15 Tet 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
Smart for four 2004. 107000 km. Makina i ka letrat e paguara deri qershosr 2015. Ekonomike dhe shume spacioze brenda. Makina harxhon 5-6 l/100km. Kondicioner,CD,ESP e integruar, 4 Airbag. Makina eshte ne gjendje perfekte. Ndrrim i mundshem me motorr plus minus diferenca. Scooter 300cc e lart.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim