Smart ForTwo0.6 -02

Shitet nga: gst 16 Nën 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet smart 84 mije km me turbo, ne gjendje perfekte dhe super i shpejte, taksa dhe dokumenta t paguara.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim