Smart ForTwo benzin -99

Shitet nga: Genti 20 Qer 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Smart me motorr te ri i nderruar ne 150 000 , garanci per 100 000 kilometra te tjera , me buton starti , ne gjendje shume te mire pune , me marsh automat dhe gjysem automat , i mirembajtur , xham panoramik . Fener led te modifikuar . me kondicioner , disqe alumini , marmita brabus .

Shitet 2500 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim