Smart ForTwo benzin -03

Shitet nga: shkelqim 11 Dhj 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
shes smart 600 dokumenta te rregullta dhe te paguara deri prill 2015 ne gjendje shume te mire pak te perdorur ekonomike hyre ne shqiperi ne mars te vitit 2014 i perdorur pak vetem nga une.
shitet per arsye mosperdorimi te interesuarit te telefonojne ne CEL 069744628
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim