Smart ForTwo Diesel -02

Shitet nga: Beni 28 Jan 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Smart For Two. Black Jack 0.8 CDI Diesel i sapoardhur nga Gjermania.Automatik , kondicioner. Panorama.
Xhama elektrik. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe ne te gjitha aspektet..Full options, Kambio automatik; kondicioner.Viti I prodhimit 16.10.2002.
Disqe alumini, me kolaudim ( TUV) Gjerman ,me dogane dhe te gjitha detyrimet te likujduara ketu.

Cmimi 2900 € i diskutueshem

Mund te me kontaktoni dhe ta provoni ne cdo kohe !

Faleminderit !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim