Smart Farfour -05

Shitet nga: mandi 30 Tet 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Tiranë
Smart Farfur~~~~>makina e sapo ardhur.m dogane.viti 2005.
Cilindrata 1.5 diezel.km 160.000.
Me tavan xhami , me sinjal tel. Me cd , makina me goma te reja ..makina esht shum e paster si nga brenda ashu dhe nga jashte.

Cel : 069 53 12 976/ 067 6000 107
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim