Smart 1.1 benzine -05

Shitet nga: elson 06 Dhj 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
Smart 1.1 bennzine me 5 marshe, manuale, 3 cilindra, viti i prodhimit 2005, ngjyra blu dhe gri.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim