Smart 0.7 Benzin -04

Shitet nga: Klaudio 12 Qer 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
Ne gjendje shum te mire ,,shum ekonomik,,motorr 700 benzine ne gjendje perfekte,,me kondicioner ,,tavan xhami,,radio cd ,,kamio automatike dhe tip tronic,,xhama elektrik,,goma te reja,,,ne qytet 5.5 litra ne autostrade 3.9 - 4 litra.......
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim