Smart ForTwo diesel -01

Shitet nga: Ervis 12 Sht 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike,ka ardhur nga Gjermania.Nga 2008-qershor 2012 makina ka qendruar ne garazh,dhe eshte me liber sherbimesh nga SMART.xham panoramik.0.8 nafte ,kambio tiptronik.Me dogane te paguar ,me te gjitha letrat ok.me pulle te Euro4 nga Gjermania.Cmimi eshte i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim