Smart ForTwo CDI -03

Shitet nga: deivis 29 Sht 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Tiranë
makina eshte ne gjendje shum te mir, te gjitha sherbimet e bera,siguracjon dhe taksa deri ne shtator 2015. dizain i personalizuar jashte dhe brenda.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim