Skoda Yeti 1.2 benzin -10

Shitet nga: Kejda 13 Nën 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Tiranë
Karburanti : Benzine
Kambio : Automatike
Ftohje : Kondicioner
Ngjyra : Gri
Konsumi : 6-7 litra/100km
Viti i prodhimit : 2010
Kilometrat: 70100
Kubatura: 1197
Fuqia: 77
Nr i cilindrave: 5
Cmimi :9000 Euro

Makina ka 5 vende, 5 dyer, navigator, xhama elektrike, mbyllje me pult, radio, mp3, kondicioner . Eshte me dokumantacion te rregullt dhe me dogane te paguar. Makina ka siguracion TPL dhe kasko dhe eshte ne gjendje shume te mire.

Tel : 0694033377
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim