Skoda Yeti 1.2 benzin - viti i prodhimit 2010

Shitet nga: Altin 03 Nën 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Tiranë
Me clima, xhamat e pare elektrike, me sensor dhe ekran parkimi. 10 000 euro i diskutueshem. 22 000 km ka bere si makine. cilindrat 1.2. Jo telefonata te kota. Shitet per aresye emigrimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim