Skoda Superb 2.0 TDI -08

Shitet nga: Skoda 10 Qer 00:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

16 500 EUR

Komuna: Tiranë
SHES SKODA SUPERB E VITI 2008 2.0 TDI E BLER ME 0 KM TEK PORSCHE ALBANIA E PERDORUR VETEM NGA NJE PRONAR DHE GJITHMONE ME SHERBIMET NE KOHEN E DUHUR TE PORSCHE ALBANIA.MAKINA ESHTE FULL OPSION NUK I MUNGON ASGJE..CEMIMI 16.500€ I DISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim