Skoda Octavia dizel -10

Shitet nga: Kejda 08 Nën 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Tiranë
Karburanti : Nafte
Kambio : Automatike
Ftohje : Kondicioner
Fuqia: 77 Kw
Motorri: 1986
Nr. I cilindrave: 4
Ngjyra : E zeze
Konsumi : 6litra/100km
Viti i prodhimit : 2010
Cmimi : 7500
Kilometrat: 222341

Makina ka 5 vende, 5 dyer, kambio tdi, mp3, navigator , xhama elektrike, mbyllje me pult . Eshte me dokumentacion te rregullt dhe me dogane te paguar. Ka siguracion kasko dhe TPL , eshte ne gjendje shume te mire.

Tel : 0694033377
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim