Skoda Octavia dizel -00

Shitet nga: tomi 17 Tet 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Tiranë
Esht manual xhama elektrrik kondicioner pa dogan esht shum e mirmbajtur si jasht dhe brenda makina esht me portobagaxh e sapo ardhur nga gjermania motorri esht 1.9 diezel
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim