Skoda Octavia benzin -005

Shitet nga: Kristo 23 Nën 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet, SKODA OCTAVIA station wagon, 1600 cc, 75.000 klm., viti i qarkullimit 2005, ngjyrë jeshile, metalike, në gjëndje shumë të mirë, benzinë, radio-cd, kondicioner 2 zonal, 4 airbags, celësa elektrik, sistem alarmi, xhama elektrike, ABS, manuale, Sensore Parkimi. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim