Skoda Octavia 1.9 TDi -00

Shitet nga: Octavia 23 Qer 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Tiranë
Skoda Octavia ne gjendje te shkelqyeshme. me Dokumenta deri ne Mars 2014
Viti-2000,
1.9 TDi ( me i te kuqe) Nafte Diesel me Motor Golif 4 , sh ekonomike

Bateri e Re me xhel Varta
Me Kondicioner
4 Xhama Elektrik,
Kasetofon Cd bagazhier,

Disqe 15 Te reja, me Goma te reja.

Siguracioni dhe Taksat deri MARS 2015 ( 1 vit te paguar)

PERFEKTE

Cel :0689096663
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim