Skoda Felicia 1.3 benzin -00

Shitet nga: Arben Koka 22 Gsh 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shese Skoda Felicia per arsye emigrimi.

Makina eshte ne gjendje shume te mire, me km origjinale, e blere nga dora e pare ne Greqi e ruajtur ne garazhd dhe disponon librazen e sherbimeve te certifikuar nga filiali i Skodes ne Athine.(sic do ti shikoni ne foto)

Makina ka hyre ne Shqiperi perpara nje viti, dhe sapo i jane bere te gjitha dokumentat deri ne 15 Gusht 2015.

Cmimi eshte 2,300 Euro i diskutueshem!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim