Skoda Fabia Ambiente 1.2 TSI DSG. -11

Shitet nga: WeltAuto.al 17 Pri 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 500 EUR

Komuna: Tiranë
Skoda Fabia Ambiente 1.2 TSI DSG.
Çmimi
12 500 Euro (me TVSH) Çmimi si i ri
14 338 Euro (me TVSH)
Financim
Leasing

Karakteristikat teknike
Cilindratë
1 197 cm³ Fuqia
105k.f.
Viti
2011 Kilometrazhi
17 388 км
Lloji i karburantit
Benzinë Kambio
Automatike
Ngjyra
bezh metalizato Numri i dyerve
4/5
Rrota Aktive
Rrotat e para aktive

Pamja e jashtme
Xhama të errëta

Brendësia
Imobilizer (bllokim elektronik i motorit kundër vj, Mbyllje qëndrore, Xhama elektrikë/Pasqyra elektrike, Kondicioner, Radio CD MP3, Kompjuter bordi, Timon i rregullueshëm

Siguria
Sistem kundër bllokimit gjatë frenimit ABS, Airbagë, Fener mjegulle prapa, Mbështetëse të pasme për kokën

Informacion shtesë
Makina eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe pa asnje te mete.
Me shume info per makinat tona vizitoni www.weltauto.al
Shitësi
Engjell Bakiu
Porsche Albania
Tirane

tel.: +355 (0) 69 20 51 474
e-mail: engjell.bakiu@porsche.al
Personi i kontaktit: Engjell Bakiu
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim