Skoda Fabia 1.9 dizel -01

Shitet nga: blero 09 Shk 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR   2 900 EUR

Komuna: Tiranë
Shes makinen Skoda Fabia me motorr 1.9 turbo dizel, viti 2001. e zhdoganuar para pak muajsh. me targa dhe siguracione te rregullta. e ardhur nga Zvicra. ne gjendje perfekte.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim