Skoda Fabia 1.4 16V Combi -08

Shitet nga: Nezual 07 Tet 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Tiranë
Ajër të kondicionuar (ajer te kondicionuar)
Power Drejtues
Qendrore
Siguria dhe Mjedisi
ABS
ESP
Electr. Immobilizer
përshkrim i automjeteve

ABS, drejtues të pushtetit, mbyllje qendrore me pult, airbags 6x, programit pezullimi: ESP, ajer te kondicionuar, CD radio, elektrik. Dritaret Front, binarët çati, kontrollit tërheqje, detaje të brendshme: pëlhurë gri / e zezë, 5 shpejtësi transmision manual;
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim