Shitet-Ndrohet Mercedes S 300 TD Full -98 SLLON

Shitet nga: Elton 14 Nën 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Tiranë
Sllon ne gjendje perfekte,
makina shume pake e perdorur ne shqiperi..
2 vjet pa levizur ka momentalishte..
mosperdorimi arsyeja e shitjes..
Viti 98
Cilindrata 300 TD
Ngjyra blu e eret
Disqe origjinal
Sedile lekure
Navigator origjinal
Sobe
Frigorifer
Kambjo automatike
Perde origjinale automatike...
Sensor parkimi para dhe mbrapa...
E shume te tjera...
Makina eshte prodhime i limituar...
Ndrohet me makine me te re + diferencen normalishte

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim