Shitet Mercedes benz S300 -95

Shitet nga: naim 27 Nën 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Ne gjendje shum te mire xhenerike dhe motorrike . Taksa te paguara deri ne nentor 2015
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim