Shitet Mercedes A140 Automatik.

Shitet nga: Mercedes 03 Sht 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 499 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet A Class 140 i vitit 2000
kamio automatike tip tronic +/-,
Kondicioner ne gjendje perfekte
Xhama elektrik
Pasqyra elektrike
Air bag
ABS
ESP control diferenciali
Disqe alumini
Kasetofon me CD
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer ka ardhur ne Shqiperi vetem 1 jave me pare, eshte teper ekonomike dhe praktike. Makina flet vete. Me dogane te paguar gati per targa.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim