Shitet !! Opel Astra 1.7 Nafte DTI -00 01 OKAZ..

Shitet nga: Koli 12 Mar 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Tiranë
Opel Astra ne gjendje te mire me letra dhe targa shqiptare. Vaj, filtra, 4 goma te reja te gjitha te marra ne Itali. Shume e ekonomike, me shume se cmendoni, familjare, e mbajtur si makine. Motorr Origjinal Opel. Gati per cdo lloj prove.

Cmimi i diskutueshem. 1700 Euro.
Tel: 0693294809 / 0673923302

OKAZION !!!!!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim