Shese new beetle viti 2006, automat 2.5 benzine

Shitet nga: Beetle 26 Jan 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet New Beetle viti 2006, cabriolete, benzine 2.5,kamio automatike, dogane e paguar, targa dhe dokumenta te sapopaguara per 1 vit.
Xhama elektrik, airbag, kondicioner,mp3,
lekure, mbyllje me pult etj

Cmimi: 7 000 euro

Cel: 066 41 300 03
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim