Seat Ibiza -97 me 4 dyer, 1.1 milione leke

Shitet nga: Dori 03 Krr 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 EUR   1 200 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Ibiza
Makine ne gjendje shume te more motorrike dhe xhenerike, me motor German, me Petra deri ne shtator 2016, 1,4 benzine, harxhon 8 litra ne qytet dhe 5-6 ne rruge te gjata. Eshte perdorur pak ne Shqiperi, eshte blere ne Greqi. Ka potential te perdoret per shume vite te tjera. Eshte makine e shpejt,familjare,e mbajtur mire.
Cmimi 110.000 leke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim