SEAT IBIZA 1.9TDI I SAPOTARGUAR LETRA 1 VIT -03

Shitet nga: SEAT IBIZA 21 Jan 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Ibiza
SHITET SEAT IBIZA 1.9 ME LETRA PER 1 VIT TDI MAKINA ESHTE E ARDHUR NGA ITALIA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE DHE SHUM E MBAJTUR MAKINES I JAN BERE TE GJITHA SHERBIMET DHE NUK KA NEVOJE PER ASNJE SHERBIM GOMA te reja van filtra te nderruara frenat te reja.letra per nje vit model sport super e shpejte dhe shum ekonomike 6+1marshe
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim