SEAT IBIZA -00 4 PORTA ME DOGANE 1600 EURO

Shitet nga: KEVIN 20 Mar 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Ibiza
SEAT IBIZA , VITI 2000 , MOTORR 1.4 BENZINE , 141.000 KM , 4 PORTA , NGJYRE GRI , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE , NE GJENDJE SHUME TE MIRE , E SAPOARDHUR , ME DOGANE TE PAGUAR , CMIMI : 1600 EURO ( i PADISKUTUESHEM )
CEL : 0692126959
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim