$old flm merrjep

Shitet nga: En 30 Dhj 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Ibiza
Seat Ibiza 1.9 Td(i)105 hp.
Kambio manual 5 marsha, 3 porta.
Viti i prodhimit 22.11.2002.
Makina sapo ka ardh nga Gjermania.
Ne gjendje perkekte nga jashte, brenda, motorrike e xhenerike.
Sapo eshte pajisur me dokumenta shqiptare. Makina eshte full opsion ne modelin e saj. Klima tronic, pilot automatik, xhama elektrik, pasqyra elektrike me palosje, safe lock, baxha xhami, mbyllje qendrore (2celesa), airbag, abs etj etj...
Version Cupra nga fabrika, me sistem frenimi e amortizim sport. Motorri eshte 1.9 Tdi (me i te kuqe) 105 hp. Shume e bukur e shpejte komode dhe mbi te gjitha ekonomike ne konsum karburanti. FUEL CONSUMPTION SPECIFICATIONS
CITY 36.8 mpg US OR 6.4 L/100Km
HIGHWAY 58.8 mpg US OR 4 L/100Km
COMBINED 48 mpg US OR 4.9 L/100Km

Cmimi i makines 2600€ (i padiskutueshem). Ju lutem vetem te interesuar jo humbje kohe.
Kontakt; whats up, viber 0692525258
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim