makine

Shitet nga: landi 27 Nën 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Cordoba
Makina eshte ne gjendje te mire dhe e mbajtur mire eshte e paster ne llamarina dhe me dokumente deri ne gusht 2016 eshte ekonomike motorr 1.4 benzine shitet per arsye ekonomike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim