Seat Alhambra dizel -04

Shitet nga: Dritan 14 Nën 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Alhambra
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike me disa gervishje te lehta.
Shitet per arsye mosperdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim