Seat Leon.U Shit.Flm merrjep.

Shitet nga: Dori 07 Gsh 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Seat leon viti 2006.Diesel 1.9,5 marshe.Kilometra origjinale 108.. mije origjinale te sajat,mund ta kontrolloni dhe ke porsche,xhama te zi origjinal te shkruajtura ne leje.Pasqyra me palosje elektronike,komanda nga timoni,pilot automatik,dopio klima bi-zone,4 paketa xeno origjinale per llojin e saj,sensor gomash (fryerje-shfryrje),disqe alumini 17,goma 80% etj..Mund ta provoni ku te doni dhe kur te doni.Makina esht perfekte si nga mrena ashtu dhe nga jasht.Konsumi 4.8l \100km...6500euro i diskutueshem ose ndrrohet.Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim