Seat Leon 1.9 diesel -05

Shitet nga: Driloni 19 Nën 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Seat Leon viti 12\2005 1.9 nafte marsh manual 12700 km me dogan dhe siguracion te paguar disqe 17 gomat e reja makina eshte ne gjendje shum te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim