Seat Leon 1.4 benzin -01

Shitet nga: Seat Leon 03 Dhj 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Seat Leon viti 2001. Kambio manuale 1.4 Benxin. km 194.000 . Ne gjendje shum te mir si motorrike dhe xhenerike . Çmimi 1900 Euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim