Seat Ibiza dizel -02

Shitet nga: SHITJE DHE BLERJE MAKINASH TE PERDORURA 21 Gsh 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Tiranë
Seat ibiza 2002 1.9 nafte kondicioner me dogan 2000 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim