Seat Ibiza benzin -02

Shitet nga: albert 21 Tet 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
shes makinen seat ibiza benzin 1,400 kubik me letra te rregullta model 2002 sportive dhe ekonomike ka dhe impiant muzike llarte qe kushton 2500 euro.makina shitet 2600 euro i diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim