Seat Ibiza 1.4 benzin -03

Shitet nga: kedi 05 Tet 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Okazion seat ibiza. viti i prodhimit 2003,benzin 1.4.me letra Italiane, ne gjendje te mir mekanike dhe motorrike. e gatshme per cdo prove.cmimi 1500 euro i diskutushem. per me shume Nr Telefoni 0699452014.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim